Kamarádi

Bedřich II

30. září 2009 v 19:25 | Scotty
Dne 27.6.2009 se fenečce Ťapině a psovi Britovi narodilo štěňátko.

Takhle hezky to může začínat a doufám,že i končit.Jelikož Ťapinka je už stará a žádná štěňátka mít nebude,rozhodla se její panička,že si ho nechá.Bedřich II alias Beddy je nádherný pejsek,ale nejdříve vám sem dám neúplný rodokmen,fotky a pak nějaké povídání!

Ťapina x Brit
Matka Otec Otec i matka neznámí.
Pegina Bedřich I
Jezevčík Samojed
Beddy na křesle!
Beddík při skoku
Jeho krásný postoj!
Tak nějak běžel a panička na to nebyla připravená!
Zase při běhu!
Brit a Beddy
Celá rodinka:Ťapina,beddy a Brit!

Monty Happy Naux

9. března 2009 v 19:30 | Scotty
Musím se s vámi podělit o méh kamaráda,sice se známe jen přes ICQ,ale i tak.Paničky si moc rozumí a panička říká,že Kája(Montyho panička) je je velice hodný a laskavý člověk.Panička si s Kájou rádá povídá,ať je to o čemkoliv.Paničky pořád kecají na ICQ o výstaváš,o papírech,o výcviku a nespočet takovýhlech věcí.

Monty je pejsek s pp,skoro dva roky starý.Je to pejsek k baráčku,který rád hlídá a s paničkou chodí na procházky.

Zde jsou jeho stránečky

Sbohem Ťapko

29. ledna 2009 v 19:08 | Scotty
Dnešní den je plný smutku.Dnešním dnem se chci rozloučit s Ťapinkou,mojí kamarádkou,s kterou jsem prožil nádherný půlrok a moje panička také.V létě jsme podnikali společné procházky,průšvihy a dobrodružství,na které se nedá zapomenout.Když skončilo léto,podnikali jsme tyto výpravy o víkendech.Dnešním dnem je to vše pryč.

Chci ti říct,že jsi byla mojí kamarádkou v dobrém i zlém a doufám,že se budeš mít lépe.
Užij si zbytek života v klidu a míru u Slavíků

Kamarádi

23. listopadu 2008 v 16:24 | Scotty
Dlouho jsem sem nedal nic o mých nových kamarádech,takže to napravím.
1. Zuzka Mrázková a westík Dasty:Jsou ty nejlepší westicí agiliťáci které znám,měli jet na MEJ v agility,ale protože Zuzka tam něco spletla tak nejeli,ale už můžou závodit v SA3!!!!!Všichni paničce říkali,že s westíkem se do A3 nedostane,tohle je důkaz,že ano.Zuzka paničce poradila,jak posílit moje svaly.Jak?Běhat z kopce a do kopce,tak se podle toho řídíme a už máme svaly.Díky Zuzko.www.westik-dasty.ic.cz

Sbohem a měl se krásně

26. února 2008 v 17:54 | Scotty
Můj virtuální kamarád Arčík měl svého dobrého přítele,který bohužel není už mezi námi.
Než sem dám ten jarní design, musíme to tu nechat takhle. Dodržíme tady za Žulíčka pietu. Možná to nebude vůči Ince moc dobré gesto, pokud se sem podívá, ale já musím. Máme tu zapálenou svíčku, teď už je mu dobře.
Bude se nám moc moc stýskat asi hodně dlouho, byl to náš Žulík, ten všemi oblíbený vesnický dobrák. Věechny děti z okolí ho milovaly, nikdy by neublížil ani mouše. Ale než aby se trápil, je mu teď skvěle. Měl jsem ho moc moc rád, a proto sem dávám tuhle vzpomínku, aby věděl, že na něj nezapomeneme. Nikdy. A já vím, že Žulík bude pořád s námi. Stejně jako Akim. A někdo na toho malého nezbedu musí tam nahoře dohlídnout, no ne? :)
Pamatujete si na duhový most??
V jedné části věčnosti existuje místo,
kterému se říká Duhový most.

Když zemře zvíře, které žilo s někým v těsném a láskyplném soužití, odebere se na tento Duhový most.

Je tam spousta místa a kopce a louky, na kterých si naši milí přátelé mohou hrát a běhat tam spolu. O jídlo a pití není nouze, celé dny tam svítí slunce a naši přátelé se tam cítí dobře a spokojeně.

Všechna zvířata, která byla někdy nemocná, jsou zdravá a silná, přesně tak, jak si je my časem pamatujeme a vídáme je ve svých snech. Jsou šťastná a mají všechno -- kromě jedné maličkosti. Postrádají někoho určitého, někoho, koho nechali na zemi.

Všechna si hrají a běhají, až jednoho dne jedno z nich zpozorní, přeruší hry a zadívá se do dálky. Oči se mu rozšíří, tělo se celé rozechvěje, nastraží uši.

Najednou se oddělí od skupinky, rozběhne se přes planiny, nohy ho nesou rychleji a rychleji....
Ještě jsi jenom jako bod v nekonečnu, jakmile se však setkáte, vaše radost ze shledání nemá konce. Hladíš milovanou hlavu, podíváš se zase znovu do očí svému příteli, kterého jsi už dlouho neviděl, kterého jsi ale nikdy neztratil ze svého srdce.
Pak spolu přejdete přes Duhový most.
Navždycky spolu ...
ZKOPÍROVÁNO Z www.westik-arcik.blog.cz

Roník a Adélka

25. února 2008 v 14:24 | Scotty
Roník je pejsek,který se od štěňátka toulal po ulici,pak ho ale chytili,prošel testy a jako roční si ho vzala Adélka,to je paničky spolužačka.Já jsem Rondu poznal jako štěňátko,ale to bylo dobře protože se Ronda nemá rád s ostatními pejsky.Od středy se paničky snaží Rondu převychovat a za těch pár dnů se naučil sedni,lehni,vstaň a zůstaň.Vkvětnu budou Roníčkovy 4 roky a zítra s námi můžná pojede na agility.A dnes jsme potkali 3 pejsky a Ronda se nepral to jsme byly všichní nadšení.No o Roníčkovy se dovíte více v mých povídáních

Damiánek a Kuba

17. února 2008 v 11:53 | Scotty
Damiánek a Kuba jsou jezevčíci z vedlejšího baráku,Kuba je bez pp,ale Damián je s pp,jeho panička používá to jméno,které má napsané v průkazu.Kuba je jezevčík hladkosrstý a Damián je trpasličí hladkosrstý.Kubíkovy je víc než pět let,nevím on se se mnou nechce bavit a Damiánovy bude rok.S daniánkem si moc rád hraju,protože je to super kámoš.

Agility mého kamaráda Archieho

1. února 2008 v 19:01 | Scotty
Tak toto je Arčí se svou paničkou(jen ta dálka je trochu vynechaná)

Endy-jorkšír teriér

30. ledna 2008 v 19:46 | Scotty
Endy je můj nejlepší kamarád,je to trošku bojácný pejsek,ale už se lepší.Endymu jsou 4 roky.Chodíme spolu každý večer ven,skvěle se doplňujeme,on je bojácný a já nebojácný.Tady je fotka Endyho,když jsme venku.Venku se spolu rádi honíme.
Obrazek

Eny-rotvajler

30. ledna 2008 v 19:45 | Ahoj mějte se tu pěkně.Přeje Scotty
ENY je rotvajler s pp,ale neznám chovnou stanici,tak vám napíšu pouze to co vím.Any je další můj nejlepší kamarád.Je teď sice trochu neohrabaná a divoká,ale už se začíná chovat jako dáma.Je jí 5 měsíců a chodíme spolu na cvičák.Any umí suprově poslouchat,na to že je tak malá.Dnes jsme Eny hlídali a jak to dopadlo se může podívat v rubrice Moje zážitky.
Obrazek
 
 

Reklama