Leden 2009

Sbohem Ťapko

29. ledna 2009 v 19:08 | Scotty |  Kamarádi
Dnešní den je plný smutku.Dnešním dnem se chci rozloučit s Ťapinkou,mojí kamarádkou,s kterou jsem prožil nádherný půlrok a moje panička také.V létě jsme podnikali společné procházky,průšvihy a dobrodružství,na které se nedá zapomenout.Když skončilo léto,podnikali jsme tyto výpravy o víkendech.Dnešním dnem je to vše pryč.

Chci ti říct,že jsi byla mojí kamarádkou v dobrém i zlém a doufám,že se budeš mít lépe.
Užij si zbytek života v klidu a míru u Slavíků


Silvestr

17. ledna 2009 v 16:30 | Scotty |  Zážitky
Tak panička si myslela,že do konce roku dodá články a pak až nové v novém roce,ale máme zase nějaké potíže s internetem a tak staré články dodá až v novém roce,jinak Silvestr se podařil a všichni byli nadšení.na silvestra jsem byl sám doma,protože všichni šli na bowling.Já si to užil,protože jsem mohl v klidu spát.Všichni se vrátili až 1.1.09 ve 3 ráno.

Vánoce part 2

17. ledna 2009 v 16:29 | Scotty |  Zážitky
Slíbil jsem,že vám ještě napíšu,jak dopadl večer.Večer si otevřeli dárky všichni kromě mě,jelikož já si je otevřel ráno,když to všichni pootvírali,tak zapnuli televizi na Jetix,protože tam byl koncert Jonas Brothers,ale ten už taky končil.Tak vánoce jsme si užili a už se těším na příští rok.

Vánoce part 1

17. ledna 2009 v 16:28 | Scotty |  Zážitky
Ahoj tak dnes jsou vánoce a Ježíšek od Helči už u nás byl.Mě přinesl pláštěnku,obleček,takový ten co má pejsek,aby byl vidět,činku na aport,frisbee,kšírky,misky,úvazový kolík a nevím co ještě a až to zjistím,tak vám to napíšu,ale počkejte si na večer to budou i fotky.

Hoříííííí škola !!!!!!!!!

17. ledna 2009 v 16:27 | Scotty |  Zážitky
Ne tohle není vtip,paničce vážně škola hořela.Jak to bylo vám řekne v podrobném příběhu.
Ráno bylo normální,až první hodinu se mohl všem změnit život.Začalo hořet!!!!Nějaký žák z 1.stupně šel V 8:20 na záchod,když spatřil kouř.Běžel to říct paní učitelce a ta hned běžela do ohlašovny požáru to nahlásit.Panička se normálně učila a najednou hlášení:,,Evakuace školy,evakuace školy,opakuji evakuujte školu,evakuujte školu!!!!!!",panička si myslela,že je to cvičení,ale když paní učizelka řekla,,Co?Kde hoří?",tak všichni pochopili,že to asi nebude cvičení.Rychle běželi ke dveřím a vyběhli na chodbu,ale všude kolem byl už kouř a tak se vrátili do třídy,pak si je paní učitelka zpracovala a evakuovali školu.Do 3 minut byla škola vyklizena.Pak v dílce slyšeli sirénu,ale hasiči se k nim neměli jak dostat,tak jeli do kuchyně a tam jim velká panička řekla,že tudy se tam nedostanou,tak si vzali masky a šli tam pěšky,vytáhli školní hasičáky a hasili to školníma.Když to uhasili,tak se nesmělo do 4. vyučovací hodiny do 3. a 2.patra.Ale vrátili se do školy.Paničce se udělalo špatně s toho zápachu,jelikož má astma,tak šla domů,přišla dolů ke skříňkám a volá na ní Adélka:,,Katko hořeli skříňky!!!",to panička myslela,že omdlí,2 požáry za 4 hodiny,to není normální!Adélka tak paničce,že hořela skříňka paniččinýho spolužáka Kadlece,a že to bylo,jak jinak,založený úmyslně.To paničku dostalo,tak šla pro malou Sáňu do družiny a šli domů.Od té doby jim běhá po škole kriminálka a snaží se zjistit,kdo to založil.

Joemanie

17. ledna 2009 v 16:26 | Scotty
Panička má nový idol,je to Joe jonas,o kterém jsem vám psal v minulém článku,ale protože panička naléhala tak jsem svolil a nechal jí tady trošku místečka pro Joea a ona vám o něm něco napíše.
Jeho jméno je Joseph Adam Jonas,kterému všichni zkráceně říkají Joe,je mu 19 let a narodil se ve znamení Lva.jeho povolání je zpěvák a herec,ale to je paničce jedno ona je do něj až po uši zabouchla,ale má smůlu.Ale stejně každý má svého idola.

Zase sněží

17. ledna 2009 v 16:25 | Scotty |  Zážitky
Už zase sněží,ale zase to moc nevydrželo,protože je zase po sněhu.
Určitě zníte všichni Camp Rock a Jonas Brothers,Pokud ne,tak vám je představím.
Jsou 3 bráchové-rockové hvězdy a 4 bráška prý bude za chvíli.
Paul Kevin Jonas 2 je nejstarší s bratrů,je mu 21 let.
Joseph Adam Jonas je prostřední z bratrů,všichni mu říkají Joe,je mu 19 let
Nicolas Jerry Jonas je nejmladší z bratrů,všichni mu říkají Nick,je mu 16 let.
Tohle je paničky oblíbená skupina a paničce se strašně líbí Joe,říká že je to ,,slaďoušek",ale to říká i o mě.