Omluva a Co je u nás nového

15. června 2008 v 15:21 | Scotty |  Zážitky
Zdravím,takže nejprve k tomu prvnímu tématu.Střešně moc se omlouvám,že tu teď moc nepíšu,ale panička byla pryč a když přijela,tak se jí jednoduše nechtělo do blogu psát,no chápete to?Takže mě nepiště že já tu moc nepíšu,ale napiště to paničce.
A teď k tomu druhému tématu.Coje u nás nového?Hódně věcí.
  1. Panička jela do Itálie,odjela ještě v květnu a vrátila se přesně před týdnem.Při zpáteční cestě domů jim ale bohužel ukradli výfuk(jak to může někdo udělat ) a když na to přišli,jako že kluci od paničky ze třídy viděli,že se kouří z klimatizace a pak tam byl strašný zápach,stačilo to udělat pěknou neplechu.Prý spálili klimatizaci a řemeny,tak stáli 2 hodiny u pumpy a pak místo výfuku tam nacpali plechovky,ale podařilo se v pohodě s těmi plechovkami dojet do Prahy.Takže panička nejela 22 hodin,jak bylo v plánu,ale 24 a půl hodiny.
  2. Panička konečně povolila,abych spal s ní v posteli,no dlouho tomu odolávala a tak po roce a půl jsem celý týden spal s ní.
  3. S paničkou jsme k sobě nalezli jinou cestu,jak si rozumět,tedy abych já poslouchal,anižby na mě panička musela zvýšit hlas.
  4. Včera byla panička s Helčou a Eny na klubové výstavě RTW(rotvajlerů),paní rozhodčí byla z Chorvatska,ale mluvila německy.Když byla na řadě Eny,bylo na všech vidět,že jí obdivují a že se jí i trochu bojí.Bohužel bylo zjištěno,že Eny nemá dva zuby,což ji z chovu naprosto vyloučilo a na ostatních bylo vidět,že si oddechli.Paní rozhodčí po Eny pořád pokukovala a když se přišlo na ty zuby,tak pronesla:,,Je mi to vážně moc líto je to opravdu nejkrásnější pes této kategorie a všech ostatní vůbec".No tak to měla pravdu!Eny a jedna jediná fenečka z 8 byly krásné a zbylích našla vždy chybu.No tak nic já se zase ozvu.
  5. Jo a paničce se v Itálii zalíbil jeden hezký Ital,takže teď o něm pořád básní.
  6. A hodláme sem dát letní desing.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 17. června 2008 v 16:34 | Reagovat

Čtete vůbec vzkazy v návštěvní knize?? Já z vás už hodně dlouho doluji odpovědi na některé otázky. Prosím odpovězte mi na ně, opravdu mě to zajímá, ale nebaví mě čekat takovou dobu :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama