Únor 2008

Poděkování

29. února 2008 v 20:49 | Scotty |  Scotty
TEĎ BYCH CHTĚL PODĚKOVAT VELKÉ PANIČCE,ŽE MĚ A MALÉ PANIČCE DOVOLÍ CHODIT NA TRÉNINKY A PLATÍ NÁM STARTOVNÉ,MÁME JÍ VŠICHNI MOC RÁDI,IKDYŽ SE K NÍ NĚKDY NECHOVÁME PĚKNĚ A ZAKÁŽE NÁM NA TRÉNINKY.DĚLÁ SPRÁVNÉ VĚCI A KAŽDÝ JÍ MÁ RÁD.TEDA JÁ A PANIČKA JÍ MÁME MOCINKY RÁDI.
TÍMTO TI PANIČKO DĚKUJI ZA STARTOVNÉ A DOVOLENÍ CHODIT NA TRÉNINKY
MOC TI DĚKUJU JSI MOC HODNÝ ČLOVĚK

Procházka-fotky

29. února 2008 v 20:11 | Scotty |  Zážitky
Zde jsou fotky z dneška a z včerejška z lesoparku
Já,Ronda a náš nový kamarád Dasty.
Já a Roníček.
Taky papání bylo.
Já s paničkou
Adélka a Roníček
Já a panička
Hezky prosím dej už mi to
Adélka a Roníček při povelu lehni

Procházka

29. února 2008 v 11:45 | Scotty |  Zážitky
Dnes jsme byly s paničkou,Roníčkem a Rondovou paničkou v Hostivaři v lesoparku.S Rondou jsme si dali spicha dole u hodin a jeho se busem.Dojeli jsme na zastávku Hostivařská a vystoupili jsme a šli jsme do parku pěšky.Šli jsme po silnici a pak jsme přešli na turistickou stezku.Panička mě pustila a roník šel na 10 metrovou stopovačku,kterou mu půjčila moje panička(fakt nevim k čemu jí má na mě,ale říkala že je to pro Brita).Šli jsme a potkali jsme krásného bullteriéra,jeho jméno bylo Joe,ale byl s pp a já jeho jméno zapomněl.Ale dám sem jeho fotky.
Tak si panička popovídala a zase se cupitalo.Došli jsme po 2 km na lavičku a vyndalo se pití a nám papání.Panička měla strach,aby si Ronník jídlo nechránil a mě nepokousal.To se nestalo,ale Roník mě nechal ať se najím a já mu tam něco nechal.Pak jsem si našel zábavu a Roník si to taky zkusil,za lavičkou byl svah a na konci svahu se muselo vyskočit nahoru.Nám to nešlo a paničkám také ne.Tak jsme toho nechali a šli si zkusit kladinu.panička uviděla psi a my šli k nim.byl tam i ridgeback,byly mu 4 měsíce a ta paní viděla a panička jí povídala,jak jsem vycvičený,tak se ta paní paničky zeptala,jestli jí nepomůže vycvičit Dastyho,panička souhlasila,vzala si číslo a rozešli jsme se.Panička pak té paní volala a zjistila,že číslo neexistuje.Ta paní se jmenovala Iva a pracovala nebo jí patřil kosmetický salon.No panička si myslela,že si najde práci,která jí bude bavit a z toho platit závody a ono kuloví.Já jsem teď přidám nějaké fotky z celého dne.

Sbohem a měl se krásně

26. února 2008 v 17:54 | Scotty |  Kamarádi
Můj virtuální kamarád Arčík měl svého dobrého přítele,který bohužel není už mezi námi.
Než sem dám ten jarní design, musíme to tu nechat takhle. Dodržíme tady za Žulíčka pietu. Možná to nebude vůči Ince moc dobré gesto, pokud se sem podívá, ale já musím. Máme tu zapálenou svíčku, teď už je mu dobře.
Bude se nám moc moc stýskat asi hodně dlouho, byl to náš Žulík, ten všemi oblíbený vesnický dobrák. Věechny děti z okolí ho milovaly, nikdy by neublížil ani mouše. Ale než aby se trápil, je mu teď skvěle. Měl jsem ho moc moc rád, a proto sem dávám tuhle vzpomínku, aby věděl, že na něj nezapomeneme. Nikdy. A já vím, že Žulík bude pořád s námi. Stejně jako Akim. A někdo na toho malého nezbedu musí tam nahoře dohlídnout, no ne? :)
Pamatujete si na duhový most??
V jedné části věčnosti existuje místo,
kterému se říká Duhový most.

Když zemře zvíře, které žilo s někým v těsném a láskyplném soužití, odebere se na tento Duhový most.

Je tam spousta místa a kopce a louky, na kterých si naši milí přátelé mohou hrát a běhat tam spolu. O jídlo a pití není nouze, celé dny tam svítí slunce a naši přátelé se tam cítí dobře a spokojeně.

Všechna zvířata, která byla někdy nemocná, jsou zdravá a silná, přesně tak, jak si je my časem pamatujeme a vídáme je ve svých snech. Jsou šťastná a mají všechno -- kromě jedné maličkosti. Postrádají někoho určitého, někoho, koho nechali na zemi.

Všechna si hrají a běhají, až jednoho dne jedno z nich zpozorní, přeruší hry a zadívá se do dálky. Oči se mu rozšíří, tělo se celé rozechvěje, nastraží uši.

Najednou se oddělí od skupinky, rozběhne se přes planiny, nohy ho nesou rychleji a rychleji....
Ještě jsi jenom jako bod v nekonečnu, jakmile se však setkáte, vaše radost ze shledání nemá konce. Hladíš milovanou hlavu, podíváš se zase znovu do očí svému příteli, kterého jsi už dlouho neviděl, kterého jsi ale nikdy neztratil ze svého srdce.
Pak spolu přejdete přes Duhový most.
Navždycky spolu ...
ZKOPÍROVÁNO Z www.westik-arcik.blog.cz

SOUTĚŽ O NEJ PEJSKA

25. února 2008 v 14:39 | Scotty
Ahoj tak tu máme první soutěž o nej pejska může se zůčastnit každý,kdo rád vyhrává.Diplom dostává každý.A vítěz dostane titul Nejhezčí pejsek v únoru.Tak mi piště na mail westik-scotty@centrum.cz a napište mi
1.Nějaké podrobnosti
2.max.3 fotky s kterými budete soutěžit
První soutěžící je Westík Archie
Arčík se narodil 20.5.2006.Od jednoho roku chodí na cvičák a agility.Ovládá základní poslušnost a množství triků.Víc se o něm dovíte na www.archels.szm.sk
Druhý soutěžící je Německá doga Connie
Connie je veliká, černé barvy s bílým čumákem, hrudníkem, packami a tečkou na konci ocasu... Je velice hodná a ze všeho nejraději by se stále jen mazlila... Nemá ráda vodu, nevíme z jakého důvodu, jelikož jsme si jí vzali jako týranou, možná je v tom něco z její minulosti, možná je jí to jen nepříjemné, to je bohužel ve hvězdách...
Bohužel ani přesně nevíme kolik jí je let......
Jak poslouchá, to mi přijde že je jen podle její nálady :-D ...

E-mail

25. února 2008 v 14:31 | Scotty
Můj mailík je westik-scotty@centrum.cz tak mi kdyžtak piště když vám něco nejde nebo nepůjde otevřít.

ICQ

25. února 2008 v 14:28 | Scotty
Kdyby si někdo se mnou chtěl psát tak mé ICQ je 377-470-757.

Roník a Adélka

25. února 2008 v 14:24 | Scotty |  Kamarádi
Roník je pejsek,který se od štěňátka toulal po ulici,pak ho ale chytili,prošel testy a jako roční si ho vzala Adélka,to je paničky spolužačka.Já jsem Rondu poznal jako štěňátko,ale to bylo dobře protože se Ronda nemá rád s ostatními pejsky.Od středy se paničky snaží Rondu převychovat a za těch pár dnů se naučil sedni,lehni,vstaň a zůstaň.Vkvětnu budou Roníčkovy 4 roky a zítra s námi můžná pojede na agility.A dnes jsme potkali 3 pejsky a Ronda se nepral to jsme byly všichní nadšení.No o Roníčkovy se dovíte více v mých povídáních

První aktuality

25. února 2008 v 14:06 | Scotty
Ahoj tak první aktualita je že funguje tato rubrika.Dále zde budu psát co jsem který den udělal,co budu dělat a co se mi přihodilo.

Nový design

25. února 2008 v 14:03 | Scotty |  Zážitky
Aho tak mi panička udělala nový design,,prý jarní..Zatím se tu bavte a kdyby něco tak mi napiště na mail nebo ICQ.Panička mi dnes ještě udělá rubriku Novinky,Aktuality a Kontakty